Обзор Simformer (RU)
 

Партнёры

УАИБ ЛСОУ другие партнеры АУБ Евроконсалтинг DENGI.ua Экономические известия Интерфакс Асоціація адвокатів України

Реклама на сайте

АПІУ приймає участь форумі «Порядок денний нового парламенту: діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади»

Інші заходи


 

 23 вересня 2019 у Києві в Premier Palace Hotel відбувся форум «Порядок денний нового парламенту: діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади», під час якого лідери політичних сил, що пройшли до парламенту за результатами останніх виборів, разом з лідерами бізнес-спільноти та експертами обговорили пріоритети економічних реформ.

Організатором форуму виступили Національна бізнес-коаліція, яка об’єднала 87 бізнес-асоціацій, що представляють понад 40 тис. підприємств з усієї країни. Учасники коаліції сформували та презентували політичним партіям ТОП-10 пріоритетів бізнесу, які необхідно втілити для покращення умов ведення бізнесу, детінізації та зростання економіки. Серед запрошених був Сергій Десяк – Президент Асоціації «Приватні інвестори України».

Форум проходив в гарячому обговоренні ТОП-10 пріоритетів бізнесу. Заявлений Кабінетом Міністрів мінімальний рівень зростання ВВП - 5%, є дуже амбітним, зважаючи на те, що відношення державного боргу до ВВП складає 60%, вартість користування запозиченнями 4%, а дефіцит фінансування безпеки і оборони складає 2% ВВП.

Тобто, ситуація потребує дуже швидких дій з боку влади для створення умов для такого зростання. Головними завданнями є поліпшення бізнес-клімату та активізація інвестиційної діяльності. При цьому, в першу чергу для внутрішніх національних інвесторів. Зниження корупції, ліквідація контрабанди, реалізація заходів для підвищення рейтингу Doing Business дадуть можливість реалізувати швидкий механізм економічного зростання.

Президент Асоціації «Приватні інвестори України Сергій Десяк висловив побажання щодо найскорішого запуску українського Фонду стартапів, для діяльності якого було у липні 2019 року сформований статутний капітал за рахунок державного бюджету 390 млн грн.

«Про необхідність такого фонду йде розмова вже багато років. Дуже важливо що в уряді нарешті усвідомили що треба підтримувати стартапи. Проте дуже дивним є те що за два місяці роботи фонду немає жодної публічної інформацію по початок відбору проектів, які можуть бути профінансовані фондом. Чи насправді почав роботу фонд стартапів в Україні? Чи дійсно процес виділення коштів буде прозорим? » - зазначив Сергій Десяк, Президент Асоціації «Приватні інвестори України»Прес-служба
Асоціації «Приватні інвестори України»
www.uaban.org


 

 


ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ АССОЦИАЦИИ: +38 (044) 222-89-30
Copyright © 2007 Ассоциация частных инвесторов Украины. Все права защищены.
Создание сайта-визитки, корпоративного сайта, интернет-магазина — WDS Design Group
Ссылки партнёров: Разработка бизнес-плана |Регистрация предприятий и представительств в Украине |Разрешение на работу в Украине |Бухгалтерские услуги в Украине |Поиск инвестора в Украине