Обзор Simformer (RU)
 

Партнёры

УАИБ ЛСОУ другие партнеры АУБ Евроконсалтинг DENGI.ua Экономические известия Интерфакс Асоціація адвокатів України

Реклама на сайте

23 травня 2018 року АПІУ вітає нашого партнера ІФК «Символ» з отриманням гранту за програмою «Кліматичні Інноваційні Ваучери»

Інші заходи


 

23 травня 2018 р, в Києві, IQ Business Center, відбулась церемонія вручення Кліматичних Інноваційних Ваучерів. Серед запрошених був Сергій Десяк – Президент Асоціації «Приватні інвестори України»
Інноваційний ваучер, це безповоротне фінансування українських кліматично-дружніх бізнесів, які розробляють або впроваджують кліматичні технології. Компанії, які отримують їх, мають співфінансувати такі проекти на 25% суми проекту чи більше.

Інноваційні ваучери – це проект Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) в рамках програми FINTECC за фінансової підтримки EU Neighbourhood Investment Fociliti. В Україні проект втілює в життя ГО Greencubator. Україна стала першою країною, де ЄБРР запустив такий проект.
За результатами 3-го етапу програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери» було відібрано 5 українських компаній, що розробляють та впроваджують дружні до клімату технології. Відібрані компанії отримають фінансування в розмірі 170 000 євро.

Першими переможцем стала компанія Go To-U – розробник системи управління зарядними станціями, що поєднує соціально та екологічно відповідальні бізнеси з водіями електромобілів та стимулює розвиток транспортних засобів на електричній тязі.

Другим переможцем конкурсу стала компанія «СИМВОЛ» – розробник підшипників ковзання з використанням антифрикційного матеріалу на основі чавуну, який за своїми експлуатаційними властивостями до 5 разів перевершує аналоги і не містить значної кількості рідкісних і шкідливих компонентів.

Треті переможці: фермерське господарство «Лиманськ» (Рибальче) – аквапонічна ферма, що очищує воду від продуктів життєдіяльності риб та перетворює їх на добрива для екологічно чистої органічної сільськогосподарської продукції.

Четверті переможці: компанія PassivDom – розробник технології 3D друку енергоефективних автономних будівель, що можуть бути встановлені у будь-якій кліматичній зоні. Представники компанії висловили пропозиції, щодо початку виробництва будівель с липня поточного року у США.

П’ятий номінант: компанія Sirocco Energy – розробник модульної вітрової панелі, придатної для безпечного встановлення та експлуатації у містах і на дахах будинків.

Асоціація «Приватні інвестори України» вітає з перемогою нашого партнера - Інвестиційно-фінансову компанію «СИМВОЛ» та бажає подальшого успіху у реалізації проекту «Ferrobearings» (www.ferrobearings.com) . Експерти АПІУ - Компанія "Євроконсалтинг" (www.ek-ua.com) виступить у проекті сервіс-провайдером для комерціалізації технології на світових ринках.Прес-служба
Асоціації «Приватні інвестори України»
www.uaban.org


 

 


ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ АССОЦИАЦИИ: +38 (044) 222-89-30
Copyright © 2007 Ассоциация частных инвесторов Украины. Все права защищены.
Создание сайта-визитки, корпоративного сайта, интернет-магазина — WDS Design Group
Ссылки партнёров: Разработка бизнес-плана |Регистрация предприятий и представительств в Украине |Разрешение на работу в Украине |Бухгалтерские услуги в Украине |Поиск инвестора в Украине