Обзор Simformer (RU)
 

Партнёры

УАИБ ЛСОУ другие партнеры АУБ Евроконсалтинг DENGI.ua Экономические известия Интерфакс Асоціація адвокатів України

Реклама на сайте

Національна конференція МСП «Співвідповідальність. Комуникація. Розвиток»

Другие события


 

17 вересня 2015 року у Києві Асоціація «Приватні інвестори України» прийняла участь у Національній конференції МСП «Співвідповідальність. Комуникація. Розвиток».

Організатором конференції виступив Проект USAID “Впевнений бізнес – заможна громада”, що впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Метою конференції є обговорення можливостей впровадження моделі взаємодії влади і бізнесу, за якої буде сформовано сприятливий бізнес-клімат та створено умови для відновлення української економіки.

Сергій Десяк, президент Асоціації «Приватні інвестори України» відмітив що вдалим є розставлені акценти організаторами, а саме співвідповідальность, покращення комунікації та взаємодії влади та бізнесу задля відновлення української економіки. «Приємно є те що чиновники заговорили про те що влада також має відповідати за дії чи бездіяльність, які заважають розвиватися економіці. Визнання помилок та усвідомлення владою того, що треба повертати довіру приватних інвесторів та міжнародних фінансових організацій, це вже перший крок до формування сприятливого інвестиційного клімату» - відмітив він.

Наразі, Асоціація «Приватні інвестори України» (АПІУ) у співробітництві з Вінницькою торгово-промисловою палатою та Департаментом економічного розвитку Вінницької обласної адміністрації впроваджує за фінансування Євросоюзу проект «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму»


Прес-служба
АПІУ
www.uaban.org


 

 


ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ АССОЦИАЦИИ: +38 (044) 222-89-30
Copyright © 2007 Ассоциация частных инвесторов Украины. Все права защищены.
Создание сайта-визитки, корпоративного сайта, интернет-магазина — WDS Design Group
Ссылки партнёров: Разработка бизнес-плана |Регистрация предприятий и представительств в Украине |Разрешение на работу в Украине |Бухгалтерские услуги в Украине |Поиск инвестора в Украине