Обзор Simformer (RU)
 

Партнёры

УАИБ ЛСОУ другие партнеры АУБ Евроконсалтинг DENGI.ua Экономические известия Интерфакс Асоціація адвокатів України

Реклама на сайте

Приватні інвестори за сприяння Служби занятості України допоможуть у створені нових робочих місць
 

                                  Другие события  


Представники ГО «Асоціація «Приватні інвестори України» (АПІУ) прийняли участь розширеній нараді державної служби зайнятості, яка відбулася 15 травня 2015 року на чолі з Головою Державної служби зайнятості (керівником Центрального апарату) Ярославом Кашубою.

У нараді взяли участь заступник Міністра соціальної політики України Валерій Ярошенко, керівний склад Центрального апарату Державної служби зайнятості, директори обласних та Київського міського центрів зайнятості, керівництво Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості.На селекторному зв’язку перебували понад 1000 осіб – керівний склад регіональних центрів зайнятості, директори базових центрів зайнятості та центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Головним індикатором успішності нашої роботи є рівень задоволення послугами служби зайнятості громадян і роботодавців»,– підкреслив Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба. Голова відзначив важливість реалізації проектів у сфері зайнятості за підтримки міжнародних організацій, що дозволить покращити сервіси для роботодавців та безробітних без значних видатків бюджету.

Віце-президент АПІУ із зв’язків із фінансовими установами Ігор Тютюшків доповів про діючи та потенціальні проекти, що пов’язані із створенням нових робочих місць за підтримки Євросоюзу та інших установ. Наразі за участю АПІУ при підтримці Євросоюзу реалізується проект із створення центру адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області, що передбачає створення 720 робочих місць.

«За підтримки державної служби зайнятості України нами були досліджені основні проблеми безробітних, пов’язані із започаткуванням власної справи та розроблено концепцію створення мережі бізнес-інкубаторів при службі занятості Украйни, що може забезпечити через 3-5 років створення щорічно близько 36000 робочих місць» - поділився із планами Iгор Тютюшкин.

На нараді також було розглянуто підсумки діяльності державної служби зайнятості за січень–квітень 2015 року.
 

Прес-служба
АПІУ
www.uaban.org

 


ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ АССОЦИАЦИИ: +38 (044) 222-89-30
Copyright © 2007 Ассоциация частных инвесторов Украины. Все права защищены.
Создание сайта-визитки, корпоративного сайта, интернет-магазина — WDS Design Group
Ссылки партнёров: Разработка бизнес-плана |Регистрация предприятий и представительств в Украине |Разрешение на работу в Украине |Бухгалтерские услуги в Украине |Поиск инвестора в Украине