Обзор Simformer (RU)
 

Партнёры

УАИБ ЛСОУ другие партнеры АУБ Евроконсалтинг DENGI.ua Экономические известия Интерфакс Асоціація адвокатів України

Реклама на сайте

Аграрії України отримують інструменти для підвищення ефективності та експортного капіталу

Другие события


 

14 березня 2016 року стартував проект «Підвищення конкурентоспроможності та експортного потенціалу агропромислових підприємств України», який має сприяти розвитку агропромислового сектору України шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій та управлінських рішень, а також покращення доступу до капіталу за рахунок залучення приватних інвестицій та коштів міжнародних фінансових інституцій.

Проект реалізує ГО «Асоціація «Приватні інвестори України» (АПІУ) за участі міжнародного холдингу UNIVERSUM GROUP та компанії «Євроконсалтинг».

Проект сприяє виходу на зовнішні ринки агропромислових підприємств, полегшує доступ до передових новітніх технологій для підвищення ефективності роботи та енергозбереження, в тому числу за рахунок перетворення побічних продуктів або відходів переробки в цінні продукти з доданою вартістю, впровадження точного землеробства та дистанційного зондування, управління господарствами та адміністрування рішень, використання біопестицидів, органічних поживних речовин для рослинництва та тваринництва, і т.д.

За попередніми оцінками, участь у проекті дозволить аграріям збільшити ефективність господарств до 90% упродовж наступних трьох років та знизити негативний вплив на навколишнє середовище.

- Україна має потужний аграрний потенціал. Тут працюють господарства та підприємства, орієнтовані на зовнішній і внутрішній ринки, інтенсивно розвивається органічне землеробство, існують унікальні умови для розвитку тваринництва та птахівництва. Саме тому сільське господарство України є вигідним для приватних інвестицій, - зазначив Президент АПІУ Сергій Десяк.

За словами керівника представництва в Україні міжнародного холдингу UNIVERSUM GROUP Володимира Старости, створення прибуткового та сталого бізнесу може бути забезпечено тільки з використанням інноваційних технологій для оптимізації фінансових, комерційних, адміністративних і виробничих аспектів в компанії.

- Сільське господарство в Україні вимагає доступу до успішних технологій, які можуть бути розгорнуті протягом короткого періоду часу та забезпечать підвищення конкурентоспроможності на міжнародних ринках, зроблять бізнес більш прибутковим і генеруватимуть стійке майбутнє для нашого суспільства, - зазначив керівник представництва UNIVERSUM GROUP.

Проект «Підвищення конкурентоспроможності агропромислових підприємств України» розрахований на підприємства агропромислового комплексу, які працюють на ринку не менше двох років.

Проект має три складові:
1. Проведення оцінки ефективності та розробка рекомендацій щодо підвищення ефективності та виходу на зовнішні ринки агропромислових підприємств за участю міжнародних експертів.
2. Проведення круглого столу «Міжнародна практика впровадження нових підходів в управлінні агропромисловим підприємством».
3. Проведення серії навчальних та коопераційних заходів для керівників та власників агропромислових підприємств в Україні та за кордоном.

Для участі в проекті будуть відібрані господарства із найбільшим потенціалом зростання прибутковості та зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Відбір учасників буде здійснено за результатами аналізу анкети, яку можна заповнити за посиланням - http://goo.gl/forms/1VQGpCajZz  

Додаткова інформація про проект «Підвищення конкурентоспроможності та експортного потенціалу агропромислових підприємств України» за тел. (044)222-89-30, email: agro@uaban.org 


Довідка

• ГО «Асоціація «Приватні інвестори України» (www.uaban.org) зареєстрована в 2007 році та є першою громадською організацією, яка об'єднує приватних та корпоративних інвесторів в усіх регіонах України. АПІУ сприяє залученню капіталу, необхідного для старту і розвитку інвестиційних проектів, всебічно підтримує розвиток інституту приватних інвестицій і підприємництва в Україні, ініціює вдосконалення законодавства, яке регулює правові відносини при інвестуванні та захист приватних інвестицій.

• Холдинг UNIVERSUM GROUP (www.uinvenio.com) – працює на міжнародних ринках з 1987 року. Надає компаніям наступні послуги: проектне фінансування, міжнародну комерціалізацію, перетворення побічних продуктів або відходів переробки в цінні продукти з доданою вартістю, впровадження точного землеробства та дистанційного зондування, управління господарствами та адміністрування рішень, поставка біо-пестицидів, органічних поживних речовин для рослинництва та тваринництва, і т.д.

• Компанія «Євроконсалтинг» (www.ek-ua.com) – з 2003 року надає послуги з бізнес-планування, пошуку інвесторів та партнерів, забезпечує юридичне та бухгалтерське обслуговування підприємств в Україні та Німеччині. Компанія консультує іноземні компанії щодо виходу на ринок України, а українські компанії - щодо залучення фінансування для реалізації інвестиційних проектів та організації експорту. «Євроконсалтинг» є організатором різноманітних навчальних та коопераційних заходів, спрямованих на допомогу українським виробникам у підвищенні ефективності роботи та виходу на зовнішні ринки.Прес-служба
Асоціації «Приватні інвестори України»
www.uaban.org


 

 


ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ АССОЦИАЦИИ: +38 (044) 222-89-30
Copyright © 2007 Ассоциация частных инвесторов Украины. Все права защищены.
Создание сайта-визитки, корпоративного сайта, интернет-магазина — WDS Design Group
Ссылки партнёров: Разработка бизнес-плана |Регистрация предприятий и представительств в Украине |Разрешение на работу в Украине |Бухгалтерские услуги в Украине |Поиск инвестора в Украине