Обзор Simformer (RU)
 

Партнёры

УАИБ ЛСОУ другие партнеры АУБ Евроконсалтинг DENGI.ua Экономические известия Интерфакс Асоціація адвокатів України

Реклама на сайте

Запрошуємо до співпраці юристів з земельного права у всіх регіонах України

Інші заходи


 

Асоціація «Приватні інвестори України» та проект Freelawyer.ua запрошують до співпраці юристів у всіх регіонах України, які спеціалізуються на земельному законодавстві, з метою реалізації проекту з надання правової допомоги громадянам України в питаннях приватизації земельних ділянок згідно ст. 121 Земельного кодексу України та допомоги у врегулюванні земельних спорів.

На даний момент реалізувати своє право на приватизацію землі згідно ст.121 Земельного кодексу України змогла незначна кількість громадян через недостатність інформації, відсутність знань щодо захисту своїх прав, недовіри до суддів і правоохоронних органів, корупції у системі державного управління. Зараз ведеться підготовка та активне обговорення земельної реформи, в рамках якої передбачається продаж сільськогосподарських земель державної та комунальної власності. У цьому випадку велика кількість громадян України можуть втратити можливість приватизувати землю.

Для забезпечення юридичної допомоги громадянам України ми проводимо пошук регіональних партнерів:

  • для проведення регіональних семінарів з питань реалізації прав громадян на безкоштовне отримання земельних ділянок.
  • з метою створення по Україні мережі юридичних служб по супроводу та судового захисту при приватизації землі та вирішенні спорів з оренди земельних ділянок.
  • для проведення консультацій щодо створення та юридичного супроводу фермерських господарств і сільськогосподарських кооперативів.

Для вивчення можливості співпраці просимо Вас заповнити анкету за посиланням - http://goo.gl/forms/J5kdP6wHtGg8hMii2

Запрошуємо до обговорення актуальних питань, пов’язаних із земельною реформою та розвитком агропромислового сектору України у групу "Земля України" - https://www.facebook.com/groups/220598984964453Прес-служба
Асоціації «Приватні інвестори України»
www.uaban.org


 

 


ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ АССОЦИАЦИИ: +38 (044) 222-89-30
Copyright © 2007 Ассоциация частных инвесторов Украины. Все права защищены.
Создание сайта-визитки, корпоративного сайта, интернет-магазина — WDS Design Group
Ссылки партнёров: Разработка бизнес-плана |Регистрация предприятий и представительств в Украине |Разрешение на работу в Украине |Бухгалтерские услуги в Украине |Поиск инвестора в Украине