Обзор Simformer (RU)
 

Партнёры

УАИБ ЛСОУ другие партнеры АУБ Евроконсалтинг DENGI.ua Экономические известия Интерфакс Асоціація адвокатів України

Реклама на сайте

В Ужгороді відбувся інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи»

Другие события


 

8 жовтня 2015 року в Ужгороді Асоціація «Приватні інвесторів України» прийняла участь у Міжнародному економічному форумі. Це найбільша інвестиційна подія Закарпатської області, яка є дискусійним майданчиком для обговорення актуальних проблем залучення інвестицій і розвитку інфраструктури регіону.

До участі у форумі запрошені великі приватні та інституційні інвестори, представники місцевого та міжнародного бізнесу, громадських організацій, керівників органів центральної та місцевої влади. Серед учасників заходу й голова Закарпатської облради Володимир Чубірко, голова ОДА Геннадій Москаль, заступник Держсекретаря МЗЕС Угорщини Жолт Чутора, Надзвичайний і Повноважний посол Румунії в Україні Корнел Іонеску, директор департаменту розвитку прикордонної економіки, інфраструктури МЗЕС Угорщини Петер Кіш-Парціу та інші.

Голова Закарпатської ОДА п. Г. Москаль зачитав привітального листа від імені прем’єр-міністра України п. А. Яценюка учасникам форму, а керівники консульств, розташованих на Закарпатті, висловили сподівання на розвиток митної інфраструктури на кордонах з країнами – сусідами за для створення умов для покращення потоку громадян сусідніх країн та транспортного сполучення в обох напрямках, що зумовить поліпшення інвестиційного клімату.

Протягом дня, в рамках пленарних засідань, було представлено різні інвестиційні проекти – зі створення міні-ТЕЦ, сміттєспалювальних заводів, модернізації кролегосподарства, будівництва льодової арени тощо. Продемонстрували себе і ті закарпатські підприємства з іноземними інвестиціями, які нині успішно працюють в Закарпатському регіоні.

Своє бачення формування інвестиційного середовища висловив у виступі Володимир Староста - регіональний представник Асоціації «Приватні інвестори України» у Закарпатській області. «Передусім мають формуватись концептуальні рішення, які створюють підґрунтя для інвестиційних процесів за для одержання не тільки прибутку, але й вирішення інших супутніх проблем регіону. Приклади таких концептуальних рішень по переробці побутового сміття, сільському господарству та розвитку туризму і транспортної інфраструктури регіону були озвучені ним на форумі ”, - зазначив він.

Присутні на форумі запрошені офіційні особи, представники влади та бізнесу відмітили значний потенціал регіону у реалізації інвестиційних можливостей.


Прес-служба
АПІУ
www.uaban.org


 

 


ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ АССОЦИАЦИИ: +38 (044) 222-89-30
Copyright © 2007 Ассоциация частных инвесторов Украины. Все права защищены.
Создание сайта-визитки, корпоративного сайта, интернет-магазина — WDS Design Group
Ссылки партнёров: Разработка бизнес-плана |Регистрация предприятий и представительств в Украине |Разрешение на работу в Украине |Бухгалтерские услуги в Украине |Поиск инвестора в Украине