Обзор Simformer (RU)
 

Партнёры

УАИБ ЛСОУ другие партнеры АУБ Евроконсалтинг DENGI.ua Экономические известия Интерфакс Асоціація адвокатів України

Реклама на сайте

Україні потрібно використовувати гроші з офшорів - Десяк


Україна зможе обійтися без зовнішніх позик, якщо задіє гроші, виведені в офшори і зняті з депозитів. Мова йде мінімум про $16 млрд, які потрібно вкладати насамперед в енергозберігаючі технології та розвиток малого і середнього бізнесу. Про це заявив президент Асоціації приватних інвесторів України Сергій Десяк. Новину передає «Преса України».

Сергій Десяк повідомив, що в рамках «Українського інвестиційного діалогу» в наступному році пройде 12 міжнародних форумів, які будуть присвячені різним галузям економіки і пройдуть у шести регіонах України.

Одне з головних завдань проекту – на базі експертних думок і передового світового досвіду виробити стратегію того, як законодавчо полегшити і поліпшити процедури інвестування в пріоритетні галузі економіки в 2015 р. Причому йдеться як про зовнішніх, так і про внутрішніх інвесторів.

«Джерелом отримання коштів, в яких зараз гостро потребує наша держава, є або зовнішні позики, або податки, або кошти приватних інвесторів, – нагадує Сергій Десяк.

На його думку, держава повинна стимулювати приватних інвесторів амністією капіталу і створенням умов для його захисту.

«Амністія капіталу, наприклад, повинна дозволити навіть злодійкуватих чиновників вкласти гроші в українську економіку», - зазначає Десяк.

Експерт вважає, що в країні достатньо грошей, які можна було б використовувати для розвитку економіки. Але учасники проекту зосереджені, в основному, на інформаційному забезпеченні зацікавлених сторін. «Ми будемо підтримувати бізнес актуальною інформацією та надавати можливі канали зв’язку з інвестиційними фондами», – пообіцяв віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран.

За словами експертів, зараз йде активна робота з іноземними інвестфондами і компаніями, незважаючи на складну ситуацію на сході України. «Ми спостерігаємо зростаючий інтерес з боку американських і європейських партнерів, Зокрема, мова йде про агросектор, IT-сферу, проектах у сфері енергоефективності та енергозбереження», – говорить директор Київського обласного центру з інвестицій та розвитку Юлія Рибак.

Нагадаємо, по словах Розенка зараз економіка України буде продовжувати падати, але реформи в майбутньому зможуть пом'якшити це падіння.

«Незважаючи на те, що ми проведемо реформи і навіть дуже швидко, ми все одно будемо летіти вниз. Реформи - це, умовно кажучи, парашут, парашут від того важкого падіння, яке може бути. Або зараз ми розкриємо парашут і плавно спуститися на землю, або, якщо реформ не буде, ми просто разлетимся, а країна розіб'ється», - заявив він.


Источник: uapress.info
Аня Бондар, 26 листопада 2014
 

 


ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ АССОЦИАЦИИ: +38 (044) 222-89-30
Copyright © 2007 Ассоциация частных инвесторов Украины. Все права защищены.
Создание сайта-визитки, корпоративного сайта, интернет-магазина — WDS Design Group
Ссылки партнёров: Разработка бизнес-плана |Регистрация предприятий и представительств в Украине |Разрешение на работу в Украине |Бухгалтерские услуги в Украине |Поиск инвестора в Украине